Nowe samochody dostępne "od ręki".

 

Klasa A.

Klasa A
Gwałtownie atakuje Twoje oczy, Twoje serce i to, czego zwykle oczekujesz od marki Mercedes-Benz. Klasa A jest samochodem na nowe czasy i dla nowej generacji, która pożąda wszystkiego.

Klasa B.

Klasa B Sports Tourer
Komfort nowej generacji Klasy B zasługuje na gwiazdę: tapicerki siedzeń z tkaniny, sztucznej skóry ARTICO lub ze szlachetnej skóry ‒ jak na zdjęciu. Duży, wolnostojący wyświetlacz. Dużo chromu, elementy w kolorze srebrnym, a nawet galwanizowane przełączniki.

Klasa C.

Klasa C sedan/kombi/cabrio
Skonstruowaliśmy limuzynę, która swym językiem form, płynnymi, precyzyjnie poprowadzonymi liniami uosabia sportową elegancję. Natomiast w modelu kombi stworzyliśmy nową wielkość przestrzeni, która zapewni Ci jeszcze większą swobodę w realizacji Twoich dążeń.

CLA 117

CLA Coupé/shooting brake
Interpretuje przyszłościowy design Mercedes-Benz nadzwyczaj ekspresyjnie i wyzywająco. W ten sposób czterodrzwiowe coupé jasno sygnalizuje awangardowo-sportowe wpływy w segmencie klasy średniej. Suń dostojnie po mieście lub uwolnij bestię drzemiącą w skórze CLA

CLS Coupé/shooting brake
Tak wygląda dynamiczny ruch naprzód. A taki jest w dotyku: zgrabne połączenie krawędzi, krzywizn i linii przekona Państwa, że CLS Coupé słusznie zaliczane jest do ikon stylu.

Klasa E

Klasa E sedan/kombi
Nie można oderwać wzroku – szczególnie, gdy siedzi się we wnętrzu Klasy E. Zaostrzone linie nadwozia oraz wnętrza to nie tylko kwestia dobrego gustu, ale raczej nowa interpretacja zgodna z duchem czasu, która mocno i dynamicznie podkreśla wizerunek samochodu. Już od pierwszego spojrzenia staje się niewątpliwie jasne, że Klasa E to prawdziwy Mercedes.

GLA SUV
Pierwszy kompaktowy SUV marki Mercedes-Benz łączy podejście do stylizacji typowe dla coupé z dużą użytecznością na co dzień oraz przekonującymi właściwościami SUV-a. Rolę lidera, jaką przejmuje to kompaktowe, uniwersalne auto marki premium, wyraźnie widać w jego stylizacji promującej miejski styl życia.

GLC SUV/coupé
Samochód przyciągający grą pełnych charakteru i sportowych powierzchni. Niezawodny i dojrzały towarzysz we wszystkich życiowych sytuacjach ‒ ponadczasowy, nowoczesny, progresywny. I zawsze śmiało podejmujący sportowe wyzwania.

GLE SUV/coupé
Z elegancją i spokojem opowiada o ekscytujących atrakcjach, pozwala oddychać wolnością i porywająco emanuje naturalnością. Stylistyka tego off-roadera czyni z niego wyjątkowo dynamiczny, wyrazisty i wizerunkowo dominujący pojazd.

GLS SUV
Są ludzie, którzy potrafią zdominować przestrzeń samą swą osobowością. I jest nowy Mercedes GLS, który zjednuje sobie otoczenie swą obecnością. Przód z wybrzuszeniami na masce emanuje czystą prezencją, a wyrazista sylwetka tryska charakterem. Muskularny tył tworzy dominujące zwieńczenie.