Teuta Berisha
Tel: +48 22 660 33 00
teuta.berisha@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Myjnia samochodowa
Monika Chłopecka-Ziemak
Tel: +48 22 660 33 00
monika.ziemak@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Serwis, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Serwis
Samochody osobowe
Marta Grzymała
Tel: +48 22 660 33 00
marta.grzymala@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody nowe
Seweryn
Seweryn Kalinowski
Tel: +48 602 121 502
seweryn.kalinowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Piotr Lorenc
Tel: +48 22 660 33 11
piotr.lorenc@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Serwis, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Serwis
Hubert Stępkowski
Hubert Stępowski
Tel: +48 668 197 301
hubert.stepowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części
Arkadiusz Bartkiewicz
Arkadiusz Bartkiewicz
Tel: +48 22 660 33 00
arkadiusz.bartkiewicz@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Bogusław Borowski
Bogusław Borowski
Tel: +48 608 480 718
boguslaw.borowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Serwis, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Serwis
Krzysztof Grula
Piotr Budzyński
Tel: +48 600 081 418
piotr.budzynski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części
Dariusz Grzybowski
Dariusz Grzybowski
Tel: +48 600 081 418
dariusz.grzybowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części
Jacek Sztetner
Jacek Sztetner
Tel: +48 600 081 418
jacek.sztetner@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części
Marek Wesołowski
Tel: +48 570 784 825
marek.wesolowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Marek Wierzchowski
Marek Wierzchowski
Tel: +48 600 081 418
marek.wierzchowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części
Rafał Wojciechowski
Rafał Wojciechowski
Tel: +48 606 951 211
rafal.wojciechowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Patryk Zięba
Tel: +48 600 081 418
patryk.zieba@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części
Wojciech Łęczycki
Wojciech Łęczycki
Tel: +48 22 660 33 00
wojciech.leczycki@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Hubert Cedrowski
Tel: +48 604 206 205
hubert.cedrowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody nowe
Jarosław Grabowski
Jarosław Grabowski
Tel: +48 602 697 853
jaroslaw.grabowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody nowe
Piotr Gujski
Tel: +48 795 102 970
piotr.gujski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe
Mariusz
Mariusz Jędrych
Tel: +48 604 544 967
mariusz.jedrych@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody nowe
Katarzyna Kotowska
Katarzyna Kotowska
Tel: +48 604 439 955
katarzyna.kotowska@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane
Andrzej Kowalski
Tel: +48 732 603 300
andrzej.kowalski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Samochody nowe
Kamil Kozłowski
Tel: +48 795 104 140
kamil.kozlowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody dostawcze - Samochody nowe
Michał Mitura
Michał Mitura
Tel: +48 600 094 594
michal.mitura@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe
Sebastian Pieniek
Tel: +48 535 000 350
sebastian.pieniek@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody dostawcze - Samochody używane
Fryderyk Sitnicki
Fryderyk Sitnicki
Tel: +48 600 377 941
fryderyk.sitnicki@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody nowe
Artur Urban
Artur Urban
Tel: +48 604 774 444
artur.urban@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody nowe
Magdalena Ziandalska
Magdalena Ziandalska
Tel: +48 22 660 33 25
magdalena.ziandalska@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody nowe
Marcin Zwierz
Marcin Zwierz
Tel: +48 600 378 076
marcin.zwierz@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Samochody osobowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe
Karol Bednarzak
Karol Bednarzak
Tel: +48 534 223 247
karol.bednarzak@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Blacharnia i Lakiernia
Kamil Sawicki
Kamil Sawicki
Tel: +48 600 232 539
kamil.sawicki@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Blacharnia i Lakiernia
Bartosz Szymański
Tel: +48 795 104 120
bartosz.szymanski@autotrade.mercedes-benz.pl
Contact Person for: Blacharnia i Lakiernia