Teuta Berisha
Pracownik Recepcji w Salonie
Tel.: +48 22 660 33 00
teuta.berisha@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Serwis
Seweryn
Seweryn Kalinowski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 602 121 502
seweryn.kalinowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Piotr Lorenc
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 22 660 33 11
piotr.lorenc@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Serwis
Hubert Stępkowski
Hubert Stępowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 668 197 301
hubert.stepowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Filip Trzmielewski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 693 160 836
filip.trzmielewski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Arkadiusz Bartkiewicz
Arkadiusz Bartkiewicz
Mistrz
Tel.: +48 22 660 33 00
arkadiusz.bartkiewicz@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Bogusław Borowski
Bogusław Borowski
Szef Serwisu
Tel.: +48 608 480 718
boguslaw.borowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Serwis
Krzysztof Grula
Piotr Budzyński
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 600 081 418
piotr.budzynski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Dariusz Grzybowski
Dariusz Grzybowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 600 081 418
dariusz.grzybowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Jacek Sztetner
Jacek Sztetner
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 600 081 418
jacek.sztetner@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Marek Wesołowski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 570 784 825
marek.wesolowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Marek Wierzchowski
Marek Wierzchowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 600 081 418
marek.wierzchowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Rafał Wojciechowski
Rafał Wojciechowski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 606 951 211
rafal.wojciechowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Patryk Zięba
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 600 081 418
patryk.zieba@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Wojciech Łęczycki
Wojciech Łęczycki
Mistrz
Tel.: +48 22 660 33 00
wojciech.leczycki@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Hubert Cedrowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 604 206 205
hubert.cedrowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Jarosław Grabowski
Jarosław Grabowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 602 697 853
jaroslaw.grabowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Piotr Gujski

Tel.: +48 795 102 970
piotr.gujski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Mariusz
Mariusz Jędrych
Doradca Handlowy
Tel.: +48 604 544 967
mariusz.jedrych@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Katarzyna Kotowska
Katarzyna Kotowska
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 604 439 955
katarzyna.kotowska@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Andrzej Kowalski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 732 603 300
andrzej.kowalski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane
Kamil Kozłowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 795 104 140
kamil.kozlowski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane
Michał Mitura
Michał Mitura
Doradca Handlowy
Tel.: +48 600 094 594
michal.mitura@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Sebastian Pieniek
Doradca Handlowy
Tel.: +48 535 000 350
sebastian.pieniek@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Fryderyk Sitnicki
Fryderyk Sitnicki
Doradca Handlowy
Tel.: +48 600 377 941
fryderyk.sitnicki@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Artur Urban
Artur Urban
Doradca Handlowy
Tel.: +48 604 774 444
artur.urban@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Magdalena Ziandalska
Magdalena Ziandalska
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 22 660 33 25
My e-mail address
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Marcin Zwierz
Marcin Zwierz
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 600 378 076
marcin.zwierz@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Kamil Sawicki
Kamil Sawicki
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 600 232 539
kamil.sawicki@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Bartłomiej Szymański
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 795 104 120
bartosz.szymanski@autotrade.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia