Mercedes-Benz

AMG Performance Center Autotrade

Autotrade-AMG

AMG Performance Center w Autotrade- Potęga na wyciągnięcie ręki.

Salon Autotrade dołączył do elity najbardziej prestiżowych salonów Mercedes-Benz na całym świecie. Mamy przyjemność prezentować i sprzedawać ekskluzywne modele samochodów wyścigowych AMG. 

Specjalnie przygotowana kameralna strefa Performance wyzwoli sportowe emocje w każdym Kliencie. Wyjątkowe minimalistyczne otoczenie zostało zaprojektowane przez najlepszych architektów z samego serca AMG- niemieckiego miasta Affalterbach. 

W naszym salonie, czeka profesjonalny Doradca Handlowy, który dzięki doświadczeniu i jazdom testowym, przybliży Państwu niepowtarzalny świat produktów AMG.

"Samochody AMG to oryginalny, sportowy design rodem z torów wyścigowych. Setki godzin poświęconych na projektowaniu i budowaniu pojazdów gwarantują spektakularne osiągi i moc, która wyzwala się momentalnie po naciśnięciu pedału gazu. Najwyższej klasy technologia połączona jest z kunsztowną budową ręcznie składanego silnika sygnowanego nazwiskiem jego twórcy." Doradca Handlowy AMG - Mariusz Jędrych.

Podkreśl swój styl dzięki unikalnej kolekcji AMG

Motywem przewodnim oryginalnych akcesoriów jest wykorzystanie surowego włókna węglowego połączonego z najwyższej jakości skórą, co gwarantuje niezawodność i pełną satysfakcję z posiadanego produktu.
Prestiżowa kolekcja AMG jest dostępna już w salonie Autotrade dla miłośników i właścicieli samochodów z Affalterbach. 

Sprawdź ile możliwości konfiguracyjnych daje AMG.

Podpis inżyniera na bloku silnika, gwarancją jakości ręcznie składanych serc AMG.

Wyścigowy rodowód wypisany na każdym centymetrze pojazdu.

Wyścigowa przeszłość firmy, o której warto wiedzieć.