Mercedes-Benz

Korzyści dla klientów biznesowych

Wybierz spokój.

Najlepsza flota pojazdów to taka, o której nie trzeba myśleć. Dlatego powinni mieć Państwo po swojej stronie godnego zaufania partnera, który przekonuje swoimi zaletami i swoją ofertą.

Trwale łączymy ekonomię z ekologią.

Ekologiczna świadomość i odpowiedzialność należy do elementarnych dążeń marki Mercedes-Benz. Dlatego produkujemy samochody bezpieczne, o niskim zużyciu paliwa i niskiej emisji zanieczyszczeń oraz posiadające – jako jedyna marka samochodowa na świecie – certyfikaty środowiskowe na zgodność z normą ISO.

Swoją odpowiedzialność traktujemy poważnie. 

Samochody Mercedes-Benz cechują się dużymi korzyściami dla klienta, wysokimi standardami bezpieczeństwa oraz maksymalną dbałością o środowisko naturalne i klimat naszej planety. Albowiem nasza naczelna zasada to: spełniać wysokie standardy ekologiczne i w oszczędny sposób wykorzystywać zasoby naturalne.

Odpowiemy Państwu na wszystkie pytania.

Nasi inżynierowie nieprzerwanie pracują nad nowymi technologiami, takimi jak BlueEFFICIENCY, BlueTEC i HYBRID. Mają one wiele zalet. Jeśli chcą Państwo się dowiedzieć, które z tych zalet są istotne z punktu widzenia Państwa wymogów, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami biznesowymi.