Mercedes-Benz

Mobilność i serwis

Państwa nieprzerwana mobilność jest tym, co nas napędza.

Zapewniamy, że Państwa flota pojazdów Mercedes-Benz będzie poddawana optymalnym przeglądom i konserwacji – i że w razie czego zachowają Państwo mobilność.

Pakiet przeglądowy i gwarancyjny oraz gwarancja mobilności Mobilo.

Dzięki pakietowi przeglądowemu pojazdy Mercedes-Benz należące do Państwa firmy będą utrzymywane w znakomitym stanie technicznym. Korzystając z pakietu gwarancyjnego można przedłużyć gwarancję producenta maksymalnie do pięciu lat.

Pomoc na miejscu zdarzenia w razie awarii lub problemów z rozruchem silnika – i jeszcze więcej: nawet gdy pojazd odmówi posłuszeństwa, będą Państwo mogli kontynuwać podróż. Gwarancja mobilności Mobilo jest standardowo dołączana do wszystkich samochodów osobowych Mercedes-Benz i obowiązuje maksymalnie przez 30 lat od daty pierwszej rejestracji.

Obsługa kompleksowa.    

Zbliża się termin przeglądu Mercedesa z Państwa floty? Oferujemy odbiór i dostarczenie pojazdu – nasi pracownicy odbiorą samochód w dowolnym, wskazanym miejscu, a po przeglądzie dostarczą go Państwu z powrotem. W razie awarii nasz Service24h najszybciej, jak to możliwe, przywróci Państwa Mercedesa do stanu używalności – przez całą dobę, na miejscu zdarzenia, w 38 krajach Europy. Oczywiście w klasie jakościowej Mercedes-Benz.