Mercedes-Benz

Bardziej surowe testy w trosce o bezpieczeństwo.

Jakość części Mercedes-Benz.

W kwestii Państwa bezpieczeństwa nie godzimy się na kompromisy. Wszystkie części poddajemy kompleksowym testom, zanim będzie je można nazywać Oryginalnymi Częściami Mercedes-Benz. Podczas realnej eksploatacji muszą potwierdzać swoją niezawodność i jakość – również w warunkach ekstremalnych. Szczególny nacisk kładziemy przy tym na funkcjonalność, trwałość i wytrzymałość. Dopiero gdy dana część spełnia surowe wytyczne Mercedes-Benz, otrzymuje gwiazdę i jest dopuszczana do sprzedaży na rynku. Mogą być Państwo tego pewni – w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa Mercedesa.

Aby Twój Mercedes pozostał Mercedesem.
Oryginalne Części Mercedes-Benz.

Oryginalne Części Mercedes-Benz łączą całe nasze know-how jako producenta pojazdów. Są one konstruowane specjalnie do samochodów Mercedes-Benz i optymalnie dopasowane do każdego modelu.
Wszystkie Oryginalne Części Mercedes-Benz są produkowane z użyciem takich samych narzędzi i standardów jakościowych – niezależnie od tego, czy są przeznaczone do samochodów nowych czy jako część zamienna. W ten sposób zapewniamy jakość i bezpieczeństwo Państwa pojazdu przez lata i gwarantujemy, że Państwa Mercedes pozostanie Mercedesem.

Oryginalne Okładziny Hamulcowe Mercedes-Benz.

Oryginalne Okładziny Hamulcowe Mercedes-Benz są doskonale dopasowane do Oryginalnych Tarczy Hamulcowych Mercedes-Benz. Optymalne właściwości cierne zapewniają dużą siłę hamowania, krótkie drogi hamowania i niewielkie zużycie materiałów oraz zapobiegają powstawaniu hałasu przy hamowaniu. Stanowią one tym samym istotny wkład w rozwój bezwypadkowej jazdy.

Oryginalne Tarcze Hamulcowe Mercedes-Benz.

Podczas hamowania energia kinetyczna pojazdu przekształcana jest w ciepło. Temperatura tarcz hamulcowych może przy tym osiągać nawet 700° C. Wysoka jakość materiałów i wykonania Oryginalnych Tarczy Hamulcowych Mercedes-Benz sprawia jednak, że nie dochodzi do powstania jakichkolwiek deformacji, a samochód szybko się zatrzymuje, zapewniając krótką drogę hamowania.

Elementy układu jezdnego są istotne dla bezpieczeństwa i narażone na zużycie. Aby zagwarantować Państwu komfortową i bezpieczną jazdę, stosujemy dla Oryginalnych Elementów Układu Jezdnego Mercedes-Benz jedynie najwyższej jakości materiały, na przykład hartowane czopy. Optymalne dopasowanie amortyzatorów, kolumn amortyzacyjnych i wahaczy osi gwarantuje niezawodne prowadzenie.

Oryginalne Wycieraczki Mercedes-Benz.

Stworzona specjalnie dla Mercedes-Benz mieszanka gum zastosowana w Oryginalnych Wycieraczkach Mercedes-Benz zapewnia w razie potrzeby dobrą widoczność. Nawet w przypadku maksymalnej prędkości samochodu Oryginalne Wycieraczki Mercedes-Benz pracują bezbłędnie i nie pozostawiają żadnych smug na szybie przedniej.

Oryginalny Płyn do Spryskiwaczy Mercedes-Benz.

Oryginalny Płyn do Spryskiwaczy Mercedes-Benz zapewnia dobrą widoczność przez cały rok. Produkty pielęgnacyjne są dopasowane do warunków w poszczególnych porach roku. Płyn do spryskiwaczy SummerFit (koncentrat) eliminuje efekty oślepiania, które mogą powstać po umyciu samochodu jako pozostałości środków suszących, konserwujących i gorącego wosku. Płyn do spryskiwaczy WinterFit (koncentrat) zawiera środek przeciwko zamarzaniu, dzięki czemu zapobiega oblodzeniu dysz i przymarzaniu wody na szybie. Środek do mycia szyb od wewnątrz, zapobiegający parowaniu, jest przeznaczony do szyb ze szkła i tworzywa sztucznego. Już przy pierwszym użyciu usuwa brud, smar i osad z nikotyny od wewnętrznej strony szyby przedniej.

Oryginalne Reflektory Mercedes-Benz.

Oryginalne Reflektory Mercedes-Benz są składane z najwyższej jakości elementów przy zachowaniu najwyższej staranności. W naszych reflektorach halogenowych używamy na przykład Oryginalnych Żarówek H7 Mercedes-Benz w technologii long life. Dzięki ich dłuższej żywotności wymiana odbywa się dwa razy rzadziej niż w przypadku tradycyjnych żarówek H7. W ten sposób zachowają Państwo dłużej dobrą widoczność, a samochód będzie dłużej dobrze widoczny.

Oryginalny Filtr Oleju Mercedes-Benz.

Oryginalne Filtry Oleju Mercedes-Benz chronią Państwa silnik przed zabrudzeniami, jakie powstają podczas procesu spalania i mogłyby dostać się do oleju silnikowego. Filtr oleju jest optymalnie dopasowany do silnika, aby zapewnić najwyższą szczelność i bezpieczeństwo. Dzięki swojej dużej wydajności skutecznie usuwa zanieczyszczenia z obiegu olejowego. Przeciwdziała to uszkodzeniom w układzie wtrysku oraz w silniku Państwa Mercedesa.

Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz.

Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz został opracowany specjalnie do silników Mercedes-Benz. Gwarantuje optymalne osiągi oraz niezawodne smarowanie w każdej sytuacji, a także dłuższą żywotność Państwa silnika. Ponadto obniża zużycie paliwa i chroni środowisko naturalne.

Oryginalny Filtr Powietrza Silnika Mercedes-Benz.

Filtr powietrza silnika odpowiada za doprowadzanie wystarczającej ilości czystego powietrza potrzebnego dla procesu spalania w silniku. Zbyt mało takiego powietrza może skutkować wyższym zużyciem paliwa, mniejszą mocą i wcześniejszym zużyciem silnika. Aby temu zapobiegać, Oryginalne Filtry Powietrza Silnika Mercedes-Benz łączą wysoką skuteczność filtrowania z dużą przepuszczalnością powietrza. Dzięki temu pył i brud nie mają żadnych szans, a Państwa silnik może dłużej rozwijać swoją pełną moc.

Oryginalny Filtr Kabinowy Mercedes-Benz.

Oryginalne Filtry Kabinowe Mercedes-Benz to pierwsze i jak dotąd jedyne filtry kabinowe, zarejestrowane przez Europejskie Centrum Badań Alergii ECARF (European Centre for Allergy Research Foundation). Pozwalają one zachować właściwości wnętrza z certyfikatem ECARF w Państwa Mercedesie. Oryginalne Filtry Kabinowe Mercedes-Benz, posiadające warstwę nanowłóknową o bardzo drobnych porach, skutecznie chronią przed pyłkami roślinnymi i innym drobnym pyłem. Wysoka skuteczność filtrowania jest zasługą opatentowanych kanałów prowadzących filtra, które zapewniają optymalne dopasowanie i doskonałe uszczelnienie w obudowie filtra.