Mercedes-Benz

Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz.

Oryginalne części regenerowane

Stosunek ceny do jakości.

Dlaczego trzeba wybierać między ceną a jakością? Przecież również od Mercedesa o dużym przebiegu oczekuje się, że nadal będzie jeździć ekonomicznie – a jednocześnie pozostanie oryginałem.
Właśnie ta zasada kryje się za Oryginalnymi Częściami Regenerowanymi Mercedes-Benz: są to części, które obniżają koszty, bez uszczerbku dla sprawdzonej jakości Mercedes-Benz. W chroniącym zasoby naturalne, wydajnym procesie produkcyjnym każda część jest regenerowana, sprawdzana i testowana zgodnie ze standardami jakościowymi Mercedes-Benz. W rezultacie możemy zaoferować bogaty i na bieżąco poszerzany asortyment korzystnych cenowo Oryginalnych Części Regenerowanych.
A nasza sieć dealerów Mercedes-Benz niezawodnie gwarantuje szybką dostępność tych części na miejscu. Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz oszczędzają ponadto w procesie ich odzyskiwania cenne surowce i energię – ta oszczędność kosztów przekłada się bezpośrednio na korzyści cenowe oferowane naszym klientom.
4 powody zwiększenia ekonomiczności dzięki Oryginalnym Częściom Regenerowanym Mercedes-Benz:

  • Oszczędność kosztów części zamiennych
  • Gwarantowana jakość Mercedes-Benz
  • Niezawodna dyspozycyjność
  • Produkcja chroniąca zasoby naturalne

Portfolio produktów

Od A jak alternatory do Z jak zawory hamulcowe.

Dostępność części w krótkim czasie jest decydująca, aby samochód szybko wrócił na drogę. Dba o to bogaty asortyment Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz. Oferta jest na bieżąco modyfikowana i rozszerzana – od rozruszników, cylindrów hamulcowych i alternatorów, przez turbosprężarki, głowice cylindrowe i pompy wtryskowe, aż po kadłuby i kompletne silniki.
Klienci Mercedes-Benz słusznie oczekują najwyższej jakości, dopasowania i trwałości. Dlatego też również w proces przemysłowego odzyskiwania części wkładamy całe nasze know-how jako producenta. Części eksploatacyjne są zasadniczo wymieniane na nowe, a inne elementy gruntownie sprawdzane według surowych procedur Mercedes-Benz. Na końcu każda Oryginalna Część Regenerowana Mercedes-Benz spełnia wszystkie standardy Mercedes-Benz i odpowiada aktualnemu stanowi techniki.
Najlepiej przekonać się samemu! Proszę spytać swojego dealera Mercedes-Benz o Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz.
Grupy produktów:

  • Podzespoły (silniki i skrzynie biegów)
  • Elementy mechaniczne (np. zawory hamulcowe i turbosprężarki)
  • System wytrysku i układ wydechowy (np. zawór AGR i pompa wtryskowa oleju napędowego)
  • Elementy elektryczne i elektroniczne (np. rozrusznik i alternator)
  • Napędy alternatywne (np. silniki elektryczne i akumulatory wysokonapięciowe)

Zestawienie wszystkich Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz.

Przegląd wszystkich typoszeregów i dostępnych dla nich Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz znajdą Państwo w naszym portfolio Oryginalnych Części Regenerowanych.