Mercedes-Benz

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé.

Na Twoich zasadach.
Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé
Moc maksymalna435 KM
Prędkość maksymalna285 km/h
Przyspieszenie 0-100 km/h4,5 sekundy

Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.

Pole position we wszystkich dyscyplinach.

Nowy 4-drzwiowy Mercedes-AMG GT Coupé po faceliftingu prezentuje się wszechstronnie jak nigdy dotąd. Odkryj nowe możliwości emocjonalnego połączenia wyrazistej stylizacji, doskonałych osiągów i luksusowego, indywidualnego wnętrza.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé

Lubisz przecież kontrasty, prawda?

Pakiet AMG Night II uzupełnia indywidualny, dynamiczny wygląd high-tech o dodatkowe kontrasty w kolorze czarnym i czarnym matowym. W ten sposób w zależności od wybranego koloru lakieru powstają mocne kontrasty lub płynne przejścia. Tak czy inaczej, demonstrujesz swój zmysł ekspresyjnego sportu.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé

Wrażenia z jazdy, jakich jeszcze nie było.

Poznaj układ jezdny, który jest mistrzem ekstremalnej dynamiki, jak również relaksującego komfortu. Opcjonalny układ jezdny AMG RIDE CONTROL+ z wielokomorowym zawieszeniem pneumatycznym imponuje odczuwalną wszechstronnością. Dzieje się tak, ponieważ opracowany system amortyzacji dostosowuje się nie tylko do sytuacji na drodze, ale także do obciążenia pojazdu.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé

Odkryj swoją własną, niepowtarzalną atmosferę AMG.

Pięć nowych tapicerek skórzanych z programu indywidualizacji zapewnia maksymalną ekskluzywność i indywidualną atmosferę AMG. Na wysokiej jakości atmosferę we wnętrzu wpływają dwie nowe tapicerki ze skóry nappa Exclusive oraz elementy wykończeniowe z drewna w kolorze antracytowej topoli z otwartą strukturą porów.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé

Zamień swój pojazd w biznesowy odrzutowiec na kołach.

Wysokiej klasy, luksusowe wyposażenie z tyłu nie pozostawia nic do życzenia. Rozpieszczaj swoich pasażerów z tyłu wygodnymi, wysokiej jakości fotelami pojedynczymi i prostym dostępem do wielu funkcji inforozrywki i funkcji komfortowych.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé

Maksymalna przyjemność z jazdy dzięki pakietowi AMG DYNAMIC PLUS.

Pakiet ten oznacza maksymalną przyjemność z jazdy i maksymalną zwinność. Od nowej kierownicy AMG Performance z mikrofibry DINAMICA z przyciskami AMG na kierownicy, poprzez malowane na żółto zaciski hamulcowe (jako element pakietu dla GT 43 4MATIC+ i GT 53 4MATIC+), aż po unikalny program jazdy „RACE‟ z trybem driftu - wszystko jest na pokładzie, aby zachwycić kierowców sportowych i zapewnić jeszcze bardziej emocjonalne wrażenia z jazdy.

Pakiet AMG DYNAMIC PLUS dostępny tylko dla modeli Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+ i Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé

Dowiedz się więcej.

Twoje pytania na temat nowego modelu Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé.

Mercedes-AMG GT 43: średnie zużycie paliwa: 9,9-9,2 l/100 km; średnia emisja CO2: 226-209 g/km
Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+: średnie zużycie paliwa: 10,0-9,2 l/100 km; średnia emisja CO2: 226-209 g/km
Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+: średnie zużycie paliwa: 10,0-9,2 l/100 km; średnia emisja CO2: 226-209 g/km

Podane wartości ustalono zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową. Są to „wartości CO₂ WLTP” w rozumieniu Art. 2 pkt 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Wartości zużycia paliwa obliczono na bazie tych danych. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu. Zużycie prądu zostało określone na podstawie rozporządzenia 692/2008/WE.